LIS LINIA: 663 690 690 e­mail: [email protected]
Odzyskiwanie danych Warszawa
Laboratorium Informatyki Śledczej

O nas

 

Laboratorium Informatyki Śledczej to zespół specjalistów w zakresie odzyskiwania i kasowania danych, cechujących się wysoką skutecznością działania. W swoim dorobku posiadamy wielkich klientów, jak i indywidualne zlecenia.


Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć szereg metod pracy na wszelkiego typu urządzeniach.Laboratorium Informatyki Śledczej

 

Nasza działalność to nie tylko Polski rynek, ale także klienci zagraniczni. Stawiamy na współpracę partnerską i szeroki dostęp do usług w zakresie geolokalizacji. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują. Jesteśmy nieocenioną pomocą dla instytucji państwowych, organów ścigania, sądów, czy korporacji. Działamy dla średnich i małych przedsiębiorstw. Otaczamy opieką klientów indywidualnych. Wszystko w granicach obowiązujących norm i poszanowania dla prawa.

Dbamy o rozwój. Stale wzbogacamy ofertę i podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów. Doskonali pracownicy to eksperci w swojej branży, którzy dają dowód swoich umiejętności poprzez satysfakcję klientów podpartą uzyskanymi przez nich dowodami elektronicznymi.

Gwarantujemy pełną poufność. Dzięki temu możemy liczyć na zaufanie ze strony naszych klientów. Każde zlecenie ma charakter prywatny.

Oferujemy pomoc osobom poszkodowanym, a także podmiotom chcącym wnieść roszczenia względem swoich praw na drodze sądowej. Dbając o dobro przedsiębiorstw zapewniamy obsługę firm w zakresie przestępstw przemysłowych i weryfikacji uczciwości pracowniczej. Zapewniamy profesjonalną, a przede wszystkim nieinwazyjną analizę dostarczanych nośników. Dopasowujemy się do potrzeb klienta, tworząc sprofilowaną ofertę, na której finalnym etapie znajduje się raport.